Бібліотека
Говоримо українською PDF Друк

Перегляд

 
Цікаві факти про мову (до Дня української писемності та мови) PDF Друк

Перегляд

 
Міжнародний день шкільних бібліотек PDF Друк

24 жовтня - Міжнародний день шкільних бібліотек. Засновником цієї календарної події виступає всесвітня організація ЮНЕСКО,за ініціативою Міжнародної асоціації шкільних бібліотек і вперше свято було проведено в 1999-му році.
Дата святкування в багатьох країнах різна . В Україні  - щорічно в четвертий понеділок жовтня .
Завітайте до шкільної бібліотеки,- місця зустрічі друзів, де на вас чекають цікаві та захопливі книжки.Вітаємо усіх наших читачів із Міжнародним днем шкільних бібліотек! Бажаємо ,щоб кожен з вас знайшов для себе в бібліотеці щось нове,цікаве та незвичайне .Нехай шкільна бібліотека стане для вас справжнім другом , порадником , помічником у навчанні.
З повагою шкільні бібліотекарі ліцею 19.

 
14 жовтня українці святкують чотири свята PDF Друк
14 жовтня українці святкують  чотири свята
День захисників і захисниць України
День Покрови Пресвятої Богородиці
День козацтва
80 років з дня створення УПА
Перше Свято встановлено з метою вшанування мужності та героїзму наших захисників - чоловіків та жінок, які героїчно захищали з 2014 року і боронять зараз нашу державу від російських окупантів. Безпрецедентні зразки мужності та відваги наших воїнів  на передовій, сотні відданих життів за Батьківщину заслуговують  гідного вшанування наших захисників з боку суспільства та держави.
Дата цього свята обрана не випадково. Цього дня відзначається велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, а з 1999 року, встановлений  День українського козацтва.
З давніх-давен Богородиця була покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. Саме на свято Покрови в Україні відбувалася Велика рада, на якій обирали гетьмана і визначали, як козацтву жити далі. Образ козака, як українського лицаря і захисника рідної землі, близький кожному українцю.
У ХХ столітті козацькі традиції боротьби за незалежність України наслідували вояки Армії Української Народної Республіки та Української повстанської армії. І не випадково днем офіційного створення УПА було обрано свято Покрови у 1942 році. Таким чином, цілком логічно, що цього дня давнє героїчне минуле України поєдналося з героїчним сьогоденням.
І нині українська армія, наслідуючи бойові традиції наших предків, героїчно звільняє Україну від російської орди.
З нагоди свята  ,бібліотекарі  підготували виставку та вітають усіх хто має почесне звання захисника України .!
 
З днем вчителя PDF Друк

Перегляд відео

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 8
Как создать школьный сайт.