Дні Європи-2023
"Європа в моєму місті" (учні 7-В класу Рівненського ліцею №19 Станіславчук А.,Чевдар Т., вчитель Тетяна Петрушко) PDF Друк e-mail
Написав dodge111   
Вівторок, 16 травня 2023, 09:57

Переглянути

 
Шкільний конкурс есе PDF Друк e-mail
Написав dodge111   
Вівторок, 16 травня 2023, 09:55

Проведено шкільний конкурс есе "Євроінтеграція України: виклики та перспективи" серед учнів 9-11 класів  з метою виховання у школярів патріотизму, відповідальності за долю нації, любові до України, формування європейських цінностей (вчитель ОленаТомашевська).

 
Європа у моєму місті ! #День_Європи PDF Друк e-mail
Написав dodge111   
Середа, 10 травня 2023, 15:33

8 травня Президент України Володимир Зеленський підписав указ,яким установив в Україні День Європи.

Його відзначатимуть щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу в статусі країни-кандидата на членство в ЄС. День Європи набуває особливого значення, адже для українців він є зокрема символом боротьби за свободу та європейське майбутнє.

Ми є частиною родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями, а Збройні Сили України міцно стоять на захисті всієї Європи. Україна-країна європейська!

#День Європи-2023

 
Щороку ми відзначаємо Дні Європи PDF Друк e-mail
Написав dodge111   
Середа, 10 травня 2023, 15:31

Щороку ми відзначаємо  Дні Європи в нашому місті. Завжди плануємо брати участь не тільки в загальноміських заходах, але й у своїх шкільних. Здобувачі освіти та вчителі Рівненського ліцею 19 переконані, що Європа починається з кожного з нас. Саме тому ознайомлюємо самих менших ліцеїстів з країнами Європи, її прапорами. Серед середньої і старшої ланки проведені інформаційні хвилинки, вікторини, квести, уроки-подорожі, виставки у ліцеї та онлайн (вчителі Кравчук В.С., Корбяк Л.А., Тіт О.Л., Смаглюк О.С., Павлюк І.П., Ничипорук В.В., Кузьмич О.М. ,бібліотекарі КащинГ.П. та Файзенберг О.В.).

Цього року Дні Європи проходять у воєнний час, саме тому учні 2-А класу (вчитель Вознюк Т.М. )з радістю брали участь у відеомарафоні #сміливі_та_вдячні, де дякували нашим захисникам за їх мужність, за можливість жити і навчатися. Матеріали розміщені у  Facebook.

Проведено загальношкільний конкурс малюнків «Якою я бачу європейську Україну», кращі роботи передані для участі у загальноміському конкурсі.

Відеоролик «Європа в моєму місті», створений учнями 8-Г класу (вчитель Ничипорук В.В.) розміщений на сайті ліцею, You Tube, Facebook.

Серед учні 9-11 класів проведено конкурс есе «Євроінтеграція України: виклики та перспективи» (вчителі Томашевська О.М., Ничипорук В.В., Лотоцька З.Я). Робота переможця надіслана на міський конкурс.

Запам’яталася європейська он-лайн зустріч з учнями, які тимчасово перебувають у країнах Європи «Європа очима українців» (Учні 8-Д класу, вчитель Андрошулік І.С.)


 
В рамках активностей до Дня Європи PDF Друк e-mail
Написав dodge111   
Середа, 10 травня 2023, 15:28

Учні 3-Г класу  (вчитель Тіт О.Л.) провели урок-екскурсію 'We are Europeans', а учні 2-Д та 7-Д класів відповідали на питання вікторини 'Україна та Європа разом до перемоги' (вчитель Павлюк І.П.)


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Как создать школьный сайт.