Мовний загін шкільного табору 2021
25.06.2021

У день завершення табору  вихованці грали в гру  “Who knows English better?”. Діти із захватом співали, декламували вірші, танцювали і розмовляли англійською мовою, вдосконалювали свої граматичні навички, розвивали монологічне мовлення, повторювали слова та грали в різні ігри. Також вихованці мали можливість відвідати заняття ушу.

Кравчук В.С.

24.06.2021

У день спорту  ми малювали плакат "We like sport", грали в квест Sport, friends and food, повторювали слова та співали пісні. Також вихованці відвідали 7d віртуальну реальність де переглянули мультфільм "Aladdin" на англійській мові. День завершився дискотекою.

Кравчук В.С.

22.06.2021

Після насичених та святкових вихідних, не менш насиченим та цікавим був і сьогоднішній день. Так як сьогодні був День гумору, ми створювали та малювали "Funny faces", грали в брейн ринг "English is fun", різні захоплюючі ігри та повторювали слова.

Корб'як Л.А.

Більше статей...