Коли посміхаються діти PDF Друк e-mail

Не існує таких  людей, яким  не личила б посмішка. А якщо людина посміхається, то це означає,що у неї гарний настрій… А щоб створити гарний настрій собі і друзям, потрібно взяти участь у цікавій справі разом  зі своїми друзями. Ось таку теорему довели активісти учкому. Придумали: організували збір каштанів. Здали каштани, заробили гроші (3060 грн.) Потім подякували найактивнішим учасникам акції (на 208 грн. купили солодощі) (інформацію про це читайте у попередній «Території новин»), а на залишені гроші придбали спортивний інвентар (2500 грн.) і канцелярське приладдя для учкому (192 грн.)

Учнівське самоврядування дякує всім, хто взяв участь у акції «Каштан», і сподівається на подальшу співпрацю. Чекаємо ваших ідей!!!

Голова учнівського самоврядування Фодор Тетяна, 11 клас