Наші плани PDF Друк e-mail

З нетерпінням я чекала  новий навчальний рік ! Бо це -  зустрічі з друзями, нові досягнення і мрії. Перше вересня я запам’ятаю  назавжди: мені доручили вести свято День Знань. Від хвилювання інколи зрадливо тремтів голос, але відчуття причетності до цього дійства давало сили побороти свій страх і дивуватися безпосередністю першокласників, серйозністю старшокласників, буянням квітів і посмішок ! Свято вдалося! А родзинкою став виступ  матусь першокласників, які довели,що мама зможе все.

Настав час і нам – активістам учнівського самоврядування школи - довести, що  і ми можемо, якщо не все, то принаймні, багато ! З першого навчального тижня робота почала кипіти: прийом нових членів учкому, обговорення, узгодження та затвердження плану  учкому школи дало старт  нашій роботі.  Наразі йде підготовка до Дня працівників освіти та Тижня музики. Новоприбулі члени учкому поповнили список вже традиційних загальношкільних заходів і активно включилися в роботу.

Про наші плани та їх реалізацію ви і надалі зможете дізнатися, відкривши сторінку нашого сайту.

Заступник голови учнівського самоврядування НВК 19 Фодор Тетяна