День охорони довкілля PDF Друк e-mail
Четвер, 17 червня 2021, 19:07

17.06.2021р.

День охорони довкілля

У цей день вихованці пришкільного табору «Віночок» енергійно взяли участь у проведенні екологічних флешмобів «Будь другом природі!», «Збережи довкілля!». Діти готували листівки, газети та поробки, які були присвячені охороні та збереженню природи рідного краю і нашої планети. Цікаво та змістовно були проведені бесіди по загонах: «Природа і ми: друзі чи вороги?», «Вплив людини на космос».

Також діти мали можливість відвідати планетарій і переглянути фільм «Зоряне небо».

Кожен для себе зміг обрати шлях, для покращення навколишнього середовища. Можливо, хтось прибере сміття в своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Але усі вихованці зрозуміли, що разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів і нашого довкілля.

Начальник табору Ришко В.Ю.