Захід «Складові щасливої родини» PDF Друк e-mail

Продовжуємо інформувати про заходи, які проводять активісти учнівського самоврядування класів. Учком 9-Б класу підготував і провів цікавий захід «Складові щасливої родини», на який було запрошено голову учкому школи та педагога-організатора.

Складові щасливої родини

Ми всі хочемо жити у справедливому суспільстві, демократичній державі, щасливій родині. Так? Звичайно! Невже існують непорозуміння у такому ,на перший погляд, простому визначенні щасливої родини? Відповіді були різні, бо досвід теж різний. Одній людині вистачає лише того, що її не ображають, іншій цього замало: їй потрібна повага і любов. Але акцент теми години спілкування ставився на проблему насилля у сім`ї та шляхи його подолання. Для підсилення тези було використано формати запитання-відповіді, диспуту, презентації, повідомлення. Звичайно, важко за короткий час виявити і розкрити причини насилля у родині, але замислитися над цієї проблемою зустріч, сподіваємося, змусила усіх. Отже, захід, надіємося, виявився ефективним.

Москвяк Дарина, староста 9-Б

Рогаль С.Р., педагог-організатор НВК № 19